ترک!

سلام07.gif...

گاهی غم عالم02.gif رو دلم ميشينه وقتی چيزای خوب ،هميشگی نيست و بعد از مدتی يعنی دقیقا زمانيکه به بودنش عادت کردی تغيير ميکنه و از بين ميره نابود نميشه ولی ديگه مثل قبل نيست... باز چند روزی ميگذره و به نبودش عادت ميکنم... امان از عادت... شايد از اين اتفاقات بايد يادبگيرم در حال زندگی کنم و قدر چيزی رو که حالا دارم بدونم نه وقتی که رفت و نبودش و کمبودش  درک کردم يادش بيفتم... خلاصه عادت نکنيم که ترک عادت موجب بد دردی ميشه!

/ 7 نظر / 3 بازدید
babak

سلام عزيزم من وبلاگ شمارو خوندم عالی بود. شمام وقت کردين يه سری به وبلاگ من بزنين.(البته اگه دنباله پول باشين. ممنون

X

سلام! اختيار داريد. براي رفع هر گونه سوء تفاهم احتمالي: يك كامنت بي مزه ضد حال غريبه اي گذاشته بود كه من با دست پاچگي پاكش كردم و آن يك خط را هم به يادداشتم اضافه كردم كه ديگه هر بابا شملي نياد نظر نده راجع به ... به قول دوست مشتركمان طرف خيلي كم مايه بوده. / من هم زماني يك چيزي را خيلي دوست داشتم و OD مي كردم اما ناگهان تركم دادند !. حالم آنقدر بد بود كه دردي احساس نمي كردم. درد بدي بدي بود:درد بي دردي.

مسعود

بعضی اعتياد ها ترک نداره نسترن . هرچی بيشتر خودتو ببندی به تخت بيشتر مبتلا می شی . از بعضی اعتياد ها نبايد دوری کرد .

کمی آزادی

نسترن خانم مشکل اين است که هم سعی کردن برای عادت نکردن سخت است و هم اگر عادت کردی ترکش. وای اگر دست و پايت را ببندند و ترکت هم بدهند که ديگر هيچ. بعضی وقت ها البته چاره ای جز اين نيست.

sara

سلام نسترن جان....مرسی عزيزم از اينکه اومدی.......واقعا امان از اين عادت....کاشکی تو دنيا چيزی به اسم عادت وجود نداشت

...

می فهمت

ava

سلام جمعه نبودم ميدونی که.