خاطره

یادم نبود از تو هم نوشته ام. همین طور که ورق می زدم چشمم خورد به خاطره اون روز. خیلی دقیق و کامل نبود اما همون دو خط هم تمام خاطره های اون روزا رو به یادم آورد.

گاهی بین نگهداشتن خاطره ها و فراموش کردنشون می مونم. لذت خاطره اون که با یه جرقه تمام و کمال یادت بیاد، برای همین دفترم رو پاره کردم تا خاطره ای به زور نوشته تو ذهنم نمونه(نماند).

/ 10 نظر / 8 بازدید
بدون هیچ هزینه ای صاحب درامد شوید

کسب درآمد اینترنتی : چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد. آیا به دنبال درآمد و حقوق ثابت ماهیانه و مادام العمر هستید؟ آیا فاقد سرمایه لازم جهت آغاز کسب و کار می باشید؟ جهت توضیحات بیشتر روی سربرگ کلیک کنید درضمن وبلاگت خیلی جالب بود http://www.oxinads.com/?a=32695

فریاد

راست میگی...منم بعضی اوقات یا گاهی بین فراموش کردن یا نگهداشتن خاطراتم میمونم...

محسن

ببخشید!!!! خاطره باکی؟ کجا؟ چکارا کردید؟ این ممد جماعت چه غلطی می کنه پس؟

مرجان

خیلی هم یادته مگه میشه یادت رفته باشه!!!!

کتایون

براچی یادت نمونه!؟؟ من آپم... یه سر نزنی یه موقع!!! ازت کم میشه! [قهقهه]

امید

ما که نفهمیدیم بالاخره خوشحال شدی یا ناراحت.شما فهمیدی؟

مزدور

سلام اخه اقای محسن کفترباز به تو چه که این با کی خاطره داره اخه لامصب اگه بگیم تو با کیا خاطره داری که باید شبونه از این مملکت فرار کنی(به سبک افشاگری های فوتبالی)

محسن

این مزدور چرند می گه من اصلا خاطره تو ذهنم نمی مونه

مزدور

خب محسن جان واسه این نمی مونه تو ذهنت که اصلا ذهن نداری پفک

سمیه

همون بهتر که پاره کردی همه رو. این محسن هم که کلا می خواد از همه سر دربیاره اما همیشه ناموفقه !