قهقه

سلام07.gif...

جاتون خالی ديروز با پسر10.gif و دختر10.gif خاله رفتيم خريد روز مادر22.gif.اينقد خنديدم18.gif... از خنده نزديک بود بشينم کف خيابون24.gif.

/ 7 نظر / 2 بازدید
مینوی زرتشت

عاليه هميشه شاد باشی دليلش مهم نيست روزت دوباره مبارک

سلاله

سلام؛ ميلاد بانوی مهربانی مبارک. سبز باشی.

haoldia

خيلی با حال مينويسی.عاليه . به منم يه سری بزن.ممنون ميشم اگه قابل بدونی و به منم لينک بدی.حتما سر بزن. موفق باشی.منتظرتم.

مرتضا

چرا نشستين؟کاش ميشستين و تعريف می کردی....

sara

سلام عزيزم........خيلی خوش گذشته نه؟؟؟هميشه شاد باشی

rasoul

به نام خداوند یکتا سلام دوست عزیز براي کسب در آمد در ايران . تجارت الکترونيکي ايراني را در ايران . و کاملا قانوني و بدون تبديل ريال به دلار و يا خروج ارز از کشور را در سايت ايران بين (خدمات کتاب وcd) تجربه کنيد فقط و فقط کافييه يک بار توضيحات و شرايط اين طرح بزرگ و بي نظير در طول تاريخ کشور را بخوانيد طرحی که پشتیبانی آن را سه شرکت بزرگ ( شرکت انتشارات فرانشر - شرکت تجارت الکترونيک آريا و شرکت زرين کارت يا گروه کارتهای اعتباری ايران) بر عهده دارند و حمایت سیستم بانکی طرح شتاب بانک سامان و اتصال ان لاین این شرکت به سرور بانک سامان از اعتبار 100 در 100 بالایی بر خوردار است زمان را از دست ندهيد براي توضيحات بيشتر و شرح چگونگي عملکرد اين طرح بزرگ به آدرس www.riyal.blogfa.com مراجعه کنيد اين طرح مي تونه آينده شماروکاملاً عوض بکنه ( موقييتي که هرگز به دست نمي آيد . شايد فردا خيلي دير باشد ) دوست عزیز در صورت تمایل لینک www.riyal.blogfa.com (در قسمت پیوندها) با عنوان " تنها راه قانونی کسب در آمد در ایران" را در وبلاگتون بزارین جهت آگاهی بیشتر بازدید کنند هاتون بازهم بهتون سر میزنم